Tallinna MK laste kiirturniiride sarja teise osavõistluse tulemused

Laupäeval, 5. märtsil mängiti Tallinna malemajas Tallinna Maleklubi kiirturniiride sarja teist osavõistlust kolmes vanusegrupis. Kokku osales 169 noort, mis tõestab veel kord suurt huvi male vastu. Meie klubi oli esindatud 13 mängijaga – väga tublid! Meie parima tulemuse eest hoolitses Artjom Aleksejev kuni 8-aastaste turniiril, kes saavutas II koha 6 punktiga 7-st. Õnnitleme! Turniiri võitis täiseduga Janis Kaldmaa Tartu Kalevist. Leen Naestema platseerus tublile 10. kohale 4,5 punktiga. Rõõmustas ka Paula Veges 4 punktiga, mis andis 20. koha. Marek Keba sai 2,5 , Marta Veges 2 ja Miina Veges 1 punkti.   Tabel                                          Kuni 10-aastaste turniiri võitis Sofia Blokhin Tallinna Maleklubist 6,5 punktiga. Joonas Aditya Naestema saavutas 6. koha 5 punktiga ja Karl Elias Saue jagas 5 punktiga 9.-10. kohta. Päris hea! Pärtel Veges kogus 4 punkti – 24. koht, Henry Jõgi 3 punkti -36. koht, Egor Suhhanov 2 punkti – 54. koht.   Tabel                                                                                                                  Vanemas vanusegrupis sai 7 punktiga esikoha Georg Aleksander Pedoson Maleakadeemiast Vabaettur. Meie tüdrukutest sai Marta Pauliine Sild 4 punktiga 17. koha ja Jenna Jõerand 3 punktiga 36. koha.  Tabel    Fotod

SAMSUNG CSC