Marta Pauliine Sild sai Eesti välkmale meistrivõistlustel pronksmedali!

12. märtsil toimusid Tallinna malemajas Eesti noorte välkmale meistrivõistlused. Meie klubi poolt välgutas 7 mängijat. Marta Pauliine SILD tõi meie klubile esimese noortemedali sellel aastal. Õnnitleme! Kuni 14-aastaste turniiril mängis 11 tüdrukut. Eesti meistriks tuli Grete Olde 10 punktiga 10-st võimalikust. Marta Pauliine Sild saavutas kolmanda koha 6 punktiga. Tubli! Suurepärane!  Jenna Jõerand kogus 4 punkti ja platseerus 7. kohale.  Tabel  Marta vastased           Kuni 10-aastaste poiste turniiril osales 37 mängijat, neist 5 Maleklubist “Areng”. Eesti meistriks krooniti Rondo MIKKO Pärnu Linna SK-st 8,5 punktiga 9-st. Meie parimana jagas Joonas Aditya Naestema 4.-8. kohta 6 punktiga ja täpne koht lisanäitaja järgi on 5. Väga tubli! Artjom Aleksejev sai 5 punktiga 13. koha, Karl Elias Saue 4 punktiga 22., Egor Suhhanov kolme punktiga 32. ja Ignas Grušnius 2 punktiga 36. koha.  Tabel