Meie klubi sai 4-aastaseks!

2. detsembril tähistasime kõik koos Maleklubi Areng 4. sünnipäeva! Tallinna Malemaja sai täis meie malelastest, lapsevanematest ja külalistest. Meie kogenud õpilastega tulid mõõtu võtma kogenud malenaised: Merike Rõtova, Tatjana Fomina, Silvi Salupere, Kersti Kõrge, Laivi Pani, Viktoria Baškite ja Triin Narva. Suur tänu teile, naised!

  

Kõigepealt said ära märgitud meie tublid maletüdrukud-medalistid: Marta Pauliine Sild ja Laura Kamp. Aitäh tüdrukutele ja peredele toredate elamuste eest! Oleme uhked teie üle!!!

                               

10-kordne Eesti meister, rahvusvaheline naissuurmeister Tatjana Fomina testis meie väga noori malesimultaanis. See oli haarav ja meeldejääv üritus väikestele mängijatele ja nende vanematele. Tatjana oli oma elemendis ka treener-õpetajana. Suur tänu, Tatjana!

                                                   

“Vanad olijad” märkisid ära, et pisikesi klubikaaslasi on juurde tulnud. Saime esmakordselt korraldada kaks turniiri: üks kuni 8-aastastele ja teine kõikedele teistele koos külaliste ja lapsevanematega.  8-a._tabel

Põhitabel

 

 

Treener peab mängima mõnikord dirigendi osa. Tulemuseks oli grupipilt meie kohalolnud mängijatest.

 

Turniiripartiid said mängitud ning jõudsime lõpuks kauaoodatud meenete ja auhindade jagamiseni. Rõõmu oli palju ja veidi pisaraid ka. Turniiri võitis Triin Narva. Palju õnne!

 

Maleklubi Areng kuni 8-aastaste meistriteks tulid Laura Kamp ja Timur Reinsalu! Õnnitleme!

                           

Vanemate seas said klubi meistritiiti omanikeks Marta Pauliine Sild ja Ilya Filimonau. Tublid!

Suur tänu toreda tordi ja kõikide maiustuste eest!

Eriti soojad-suured tänusõnad lähetan oma lastele. Aitäh, Maria, Karl-Olaf ja Kullar! Tänu teile turniir õnnestus läbi viia päris heal tasemel ja te jõudsite igale poole!


Pidu sai peetud ja alustasime oma klubi viiendat tegevusaastat. Edu kõigile!

Kõik pildid