Märtsi turniiride tulemused

11. märtsil toimus Tallinnas noorte kiirturniiride sarja neljas etapp. Meie klubi parimad vanusegruppide kaupa olid: A- Kristofer Kööp 1,5 punkti (tabel), B- Artjom Aleksejev 4,5 punkti (tabel), C- Matvei Savinov 5 punkti (tabel).  Pildid

18.-20. märtsil toimusid Kohtla-Järvel Eesti kuni 12- ja 14-aastaste valikturniirid. Artjom Aleksejev ja Joonas Aditya Naestema üritasid edasipääsu kuni 14-aastaste turniirile, kuna 12-aastaaste tšempionaadile said nad otse reitinguga (vajalik 1600). Ülesandega sai hakkama Joonas, kes kogus 7-st võimalikust 4 punkti ning platseerus 24. kohale. Tubli! Artjom sai 3 punkti ja 44. koha. Turniiri võitis Vlad Protassov Narva klubist “Maletäht” 6,5 punktiga. Kokku osales 72 mängijat.  Tabel  Pildid

25. märtsil mängiti Tallinna Malemajas Vabariikliku noorte kiirmalesarja 5. osavõistlust. Meie poolt oli võistlustules 7 mängijat. Kuni 10-aastaste turniiril sai Henry Jõgi 4 punkti 7-st ja saavutas 13. koha 33 osavõtja hulgas. Leen Naestema sai 2 punkti ja 30. koha. Turniiri võitis Rondo Mikko 6,5 punktiga.  Tabel                                                                                                       Kuni 16-aastaste turniiri võitis täiseduga Grete Olde. Meie parim oli Matvei Savinov 4,5 punktiga, mis andis 6- koha 44 mängija hulgas. Tubli! Jenna Jõerand sai 4 punkti ja 18 koht, Joonas Aditya Naestema 4 punkti ja 22. koht, Karoliina Liiv 3 punkti ja 29. koht, Egor Suhhanov 2 punkti ja 38. koht. Tabel