Eesti meistrivõistluste tulemused kuni 10- ja 16-aastastele

30. märtsist 2. aprillini toimusid Pärnu Raamatukogus Eesti kuni 16-aastaste meistrivõistlused tavamales. Noormeeste turniiril mängis meie poolt Matvei Savinov, kes sai 3 punktiga 17. koha 22 osavõtja hulgas. Eesti meistriks tuli Kirill Tšukavin Tallinna Maleklubist 6 punktiga 7-st. Tabel   Neidude turniiril esindas meie klubi kaks kaunitari. Marta Pauliine Sild saavutas 5. koha 4 punktiga, Karoliina Liiv kogus 3 punkti ning oli selle saagiga 11. kohal 15 mängija hulgas. Eesti meistriks tuli Grete Olde Tallinna Maleklubist 6 punktiga 7-st. Tabel   Pildid

Marta&Karo Matvei

31. märtsist teise aprillini toimusid Pärnus ka kuni 10-aastaste Eesti meistrivõistlused. Meie klubi esindas seekord ainult Henry Jõgi, kes saavutas 4 punktiga 16. koha 46 mängija seas. Tubli tulemus! Eesti meistriks krooniti Rondo Mikko Pärnu Linna Spordiklubist 7 punktiga 7-st!  Tabel                                                                                                                                                            10-aastaste tüdrukute konkurentsis oli meie Leen Naestema, kes saavutas 3 punktiga 15. koha 19 mängija hulgas. Eesti meistriks tuli Marina Levchenko Maleakadeemiast Vabaettur 6 punkti ja järelmatši võiduga Lola Hannuse üle.  Tabel  Pildid

Henry Leen