EV 100 noorte kiirturniiride sarja IV osavõistluse tulemused

24. märtsil toimus Tallinna Malemajas noorte kiirturniiride sarja “EV100” neljas etapp. Seekord oli meie klubi tugevalt esindatud ka nooremas vanusegrupis, mille üle saab ainult rõõmustada. A-turniiri võitis täiseduga Tartu esindaja Tigran Martirosian. Stabiilselt hästi mängivad Laura Kamp ja Matvei Balabonin, kes said vastavalt 5 punktiga 5. ja 4,5 punktiga 7. koha. Õnnitleme! Väga hea meel on ka teiste meie noorte üle. Harjutamine teeb meistriks! Tulemusi: 12. Artjom Proškin, 14. Timur Reinsalu 4 punkti, 16. Robin Roger Ratas, 19. Tristan Priisalm 3 punkti, 26. Norman Priisalm 2 punkti.   8.-a._tabel

B-turniiri võitis Ostap Mertinš Tallinna Maleklubist 6 punktiga. Meie võistlejad said punkte järgmiselt: 22. Karl Elias Saue 4 punkti, 36. Arseni Poleštšuk ja 44. Egor Suhhanov 3 punkti, 48. Eric Vassiljev 2 punkti ja 57. Hella-Lee Talu 1 punkt.  12.-a._tabel

C-turniiri võitis 6,5 punktiga Maleakadeemia “Vabaettur” esindaja Karl Kristofer Orgse. Jenna Jõerand saavutas 4 punktiga 12. ja Matvei Savinov 3,5 punktiga 14. koha.  14.-a._tabel

Pildid