Eesti meistrivõistlused kuni 14-aastastele

3.-6. mail toimusid Narvas Eesti meistrivõistlused kuni 14-aastastele, mis olid tavapäraselt valikturniiriks rahvusvahelistele tiitlivõistlustele. Noormeeste konkurentsis võidutsesid Narva noored maletajad Rihard Aga ja Deniss Andrijaškin 5,5 punktiga 7-st. Järelmatšis oli kindlama käega Rihard Aga, kes krooniti Eesti 2018. aasta Meistriks. Noormees ise tunnistas, et on väga rahul – ta oli eelnevalt kolm korda jäänud teiseks. Õnnitleme! Meie klubi esindasid Matvei Savinov – 3 p. 25. koht ja Joonas Aditya Naestema – 2,5 p. 30. koht. Seekord kõige paremini ei läinud, aga kogemused ja tõsisem süüvimine vigadesse annavad tulevikus kindlasti lisapunkte.  B14_tabel

Kuni 14-aastaste neidude turniirile ilmus üllatuslikult Anastassia Sinitsõna ning tõestas oma paremust omavanuste neidude seas 6 punktiga 7-st. Edu Nastjale Riia EM-il! Meie Karoliina Liiv sai 3,5 punktiga 10. koha. G14_tabel

Kõik pildid