Tallinna MK kiirmaleturniiride sarja III osavõistluse tulemused

29. märtsil toimus Tallinna MK korraldusel III noorte kiirmale etapp. Kokku osales rekordiliselt 146 noormängijat. Meie klubi esindas seekord 12 nuputõstjat, mis on väga rõõmustav.

Kuni 8-aastaste turniiril võistles 34 mängijat. Turniiri võitis Marina Levchenko (“Vabaettur”) 7 punktiga 7-st võimalikust. Rõõmustasid taaskord meie ülinoored ja andekad. Artur Mihhailov mängis viimases voorus esimesel laual ja kaotas turniiri võitjale. Kokku 5 punkti ja 5. koht. Väga tubli! Pärtel Veges sai oma esimesel maleturniiril 4 punkti ja 12. koht. Väga hea! Samuti tublid olid Henry Jõgi (3 punkti, 22. koht), Leen Naestema (2 punkti, 26. koht) ja Marek Keba (2 punkti, 28. koht).  8-aastaste turniiritabel.

Kuni 10-aastaste turniiril oli võistlustules 61 mängijat. Turniiri võitis täiseduga Herman Pedmanson (Tartu “Kalev”). Meie klubi esindasid hästi Karl Elias Saue (4 p., 25.k.), Egor Suhhanov (4p.,28.k.), Joonas Aditya Naestema (3 p., 36.k.), Karl Paat (3 p., 39.k.) ja Arseny Tsyro (2 p., 58.k.).  10-aastaste turniiritabel.

Kuni 14-aastaste turniiril maletas 51 noort. Turniirivõit läks jagamisele kolme mängija vahel. Võitjaks osutus paremate lisanäitajate järgi Maksim Nitšiportšik (“Vabaettur”) 6 punktiga 7-st. Meie klubi mängijatest said Andreas Kents (32.k.) ja Jenna Jõerand (38.k.) 3 punkti.                      14-aastaste turniiritabel.

Õnnitlen kõiki mängijaid eduka turniiri puhul! Järgmine selle sarja osavõistlus toimub 26. aprillil.