Paul Kerese tänava turniiri tulemused

26. mail mängiti Paul Kerese tänava ja Looduse puiestee ristimiku pargis malet. Turniir on muutunud väga rahvarohkeks – kahe turniiri peale kokku osales 275! mängijat, ilm oli ka hea. Meie esindajaid leiab mõlemast tabelist. Korraldajad pakkusid palaval päeval maletajatele vett ja sõõrikuid. Kõik osavõtjad said kaela mälestusmedali. Oli igati tore turniir, soovitan järgmisel aastal kõigil mängida. Suur tänu Jüri Ratase meeskonnale!

Noorteturniiril oli võidukas Anton Rõtšagov (Malekool 64) 6,5 punktiga 7-st. Meie klubi parimana kogus Kert Riispapp 5 punkti ja platseerus 22-le kohale. Teised meie mängijad esinesid järgmiselt: Matvei Balabonin sai 4,5 punktiga 24. koha, Timur Reinsalu 4 p. 36. koha, Laura Kamp 4 p. 44. koha. Rõõmustasid oma osavõtu ja punktiskooriga ka Pirita VAK-i õpilased ja päris noored mängijad: Robin Roger Ratas – 2,5 p. (93. koht), Lennart Sigur – 2,5 p. (95.), Hella-Lee Talu 2 p. (98.), Denis Ivanov 2 p. (101.), Hugo Põld 2 p. (105.) ja Uku Joonatan Konsap 2 p. (106.).   Noorteturniiri_tabel

Täiskasvanute turniiri võitis täiseduga noor Kirill Tšukavin (Tallinna MK). Õnnitleme! Meie parimana kogus Matvei Savinov 4 punkti, mis andis 69. koha. Marta Pauliine Sild oli 3,5 punktiga 79. kohal, Eero Kristjan Sild 3 p. (108.). Väga tublid olid ka meie õpilaste isad: Sergey Balabonin – 2,5 p. (121.), Juri Reinsalu – 2 p. (142.).  Tabel

Pildid