Maleklubi “Areng” sai 3. detsembril 3-aastaseks!

Pühapäeval, 3. detsembril, tähistasime rõõmsas ja sõbralikus õhkkonnas meie klubi kolmandat sünnipäeva!

Traditsiooniliselt mängisime kiirturniiri klubi kiirmalemeistri selgitamiseks. Külla kutsusime noormaletajad Narva  klubist “Maletäht”. Suur tänu kõigile suurtele ja väikestele, kes said tulla sellel vihmasel pühapäeval Malemajja ja rõõmustada koos meiega! Eriline tänu kõikidele minu abilistele, kes tassisid ja sättisid laudu, hoolitsesid kohtunikutöö ja loosimise ning toredate piltide eest! Päeva juhatasid sisse kõige pisemad maletajad:

Edasi jätkasime tervituskõnede, klubi meistrivõistluste autasustamise ja kiirmaleturniiriga:

2017. aasta Maleklubi Areng meister on Karoliina Liiv! Õnnitleme!

Kiirturniirile saabus 22 mängijat meilt ja 7 Narvast. Turniiri võib lugeda hästi õnnestunuks – noored said kirja oma esimesed reitingud (meilt Helena, Robin ja Amalia) ja said võistelda kogenud maletajatega. Suuri üllatusi lõpptulemustes ei ole, küll aga väikeseid ( näiteks, Egori ja Leenu 4 punkti).

Üldvõitjaks tuli külaline Deniss Andrijaškin 7 punktiga 7-st. 2.-3. kohta jagasid Arseni Nikitin Narvast ja meie Marta Pauliine Sild 5,5 punktiga. Noormeestest oli parim neljandale kohale tulnud 5 punktiga Ilya Filimonov. Õnnitleme võitjaid!  Turniiritabel

 

Vahepeal õnnestus kõik osalejad saada erinevatele grupipiltidele:

Kõik pildid