Mai turniiride tulemused

Mais oli palju tiitlivõistlusi, kuid toimusid ka teised huvitavad turniirid.                                                7. mail korraldas Laagri Kool traditsioonilised lahtised meistrivõistlused kahes vanusegrupis. Kuni 10-aastaste turniiri võitis täiseduga Tigran Martirosian Tartust. Meie mängijatest oli Leen Naestema 4 punktiga 6. kohal. Väga tubli! Timur Reinsalu sai 2 punkti ja 39. koht.  U10 tabel         Kuni 16-aastaste turniiri võitis samuti täiseduga Jaan Oskar Narva (SK Reval-Sport). Meie klubi esindajatest oli parim Karl Paat 12. kohal 3 punktiga. Karl Elias Saue oli 3 punktiga 14. kohal. U16 tabel

14. mail mängiti Tallinna Malemajas vabariikliku noortesarja 8. osavõistlust.  8-aastaste turniiri tegid huvitavaks meie kolmikud. U8 tabel

KolmikudMai2017

10-aastaste turniir õnnestus kõige paremini Arseni Poleštšukil, kes tuli 14. kohale 3,5 punktiga 7-st.   U10 tabel

Arseni2017

16-aastaste turniiril sai meie kolmik Matvei Savinov, Joonas Aditya Naestema ja Ilya Filimonov 4 punkti (kohad vastavalt 12., 13. ja 15.)  U16 tabel  Pildid

MatveiMai2017

27. mail toimus peaminister Jüri Ratase eestvedamisel traditsiooniline Paul Kerese tänava maleturniir. Täiskasvanute turniir kogus 117 osavõtjat! Esikoht läks Tarvo seemanile 6,5 punktiga. Eero Kristjan Sild oli 3 punktiga 77. kohal. Tabel                                                                       Noorteturniirist võttis osa 69 mängijat. Võitjaks tuli Nikita Slavinski 6,5 punktiga. Meie Matvei Savinov tuli 5,5 punktiga neljandaks. Tubli!  Noorte tabel   sport.delfi.ee pildid