Eesti noorte meistrivõistlused välkmales

14. märtsil toimusid Paul Kerese malemajas Eesti noorte meistrivõistlused välkmales. Kolmes vanusegrupis võistles kokku 93 noormeest ja neidu.

Meie klubi poolt oli võistlustules 8 kiiret nuputõstjat. Väga edukaks kujunes turniir Artur Mihhailovile, kes tuli 10-aastaste noormeeste arvestuses 15. kohale 5 punktiga 9-st võimalikust. Joonas Aditya Naestema saavutas samuti 5 punktiga 17. koha. Tublid! 4 punktiga lõpetasid  Karl Elias Saue (21.), Egor Suhhanov (22.-23.) ja Karl Paat (24.). Henry Jõgi kogus 2 punkti (32. koht) ja Robert Paron 1 punkti (33.). Võitjaks tuli selles vanusegrupis pärast järelmatši Deniss Andrijaškin Narva Maletähest.

Kuni 10-aastaste tabel

Kuni 14-aastaste tütarlaste konkurentsis tuli kindlaks võitjaks Grete Olde Tallinna Maleklubist 7,5 punktiga 9 võimalikust. Meie Jenna Jõerand suutis võita Sarabella Norlamot ja oli 1 punktiga 9-s.

Kuni 14-aastaste neidude tabel

Kõikide tabelitega saab tutvuda Eesti Maleliidu kodulehel. Tabelid.