Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales, Viimsi, 2021

26. juunil toimusid Viimsi koolis Eesti noorte meistrivõistlused kiirmales.

Mängiti 7 vooru ajakontrolliga 15+3. Kõik tulemused on leitavad Eesti Maleliidu kodulehe uudistest. 

Meie noorte tulemused:                                                                                                                             T8 – Sofia Ivanova mängis oma 5 esimest turniiripartiid. Edu järgmistel turniiridel!                       T10 – Sofia Dukova kogus 3,5 punkti, mis andis 7. koha, Nora Toomast – 1,5 p., 10. k.               P8 – Kristofer Kais4 p., 4. koht (meie klubi parim tulemus sellel tšempionaadil),                                   Georg Gorošin         – 3,5 p., 7. k.                                                                                                           P10 – Denis Ivanov – 4 p., 10. k.                                                                                                               P12 – Matvei Balabonin – 3 p., 14. k.                                                                                                       P14 – Henry Jõgi – 2,5 p., 22. k.                                                                                                                 P16 – Joonas Aditya Naestema – 3,5 p., 11. koht.

Piltidel: Joonas Aditya ja Henry.