Detsembri turniiride tulemused

Detsembri teisel nädalavahetusel toimusid Malemajas Tallinna noorte malemeistrivõistlused.

Tiheda võistlusgraafiku tõttu osales meie klubi poolt ainult neli mängijat. Kuni 8-aastastel läks julgelt mängima kahepäevalist turniiri Matvei Balabonin. Saagiks seekord 3 punkti ja 11. koht.  Tallinna meistriks krooniti Vladimir Dukov 6,5 punktiga 7-st.  8-a._tabel

Kuni 12-aastaste turniiril oli põnev võitlus. Tallinna meistriks tuli Dion Krivenko 6 punktiga 7-st. Joonas Aditya Naestema saavutas väga tubli 5. koha 4,5 punktiga. Õnnitleme! Matvei Savinov oli 4 punktiga 9. kohal ja Karoliina Liiv 2 punktiga 19.  12-a._tabel

17. detsembril mängiti Tallinnas noorte Jõuluturniiri. 

Tallinna Maleklubi korraldusel selgitasid noored kiirmaletajad Jõuluturniiri ja kogu sügise kiirmalesarja paremaid. Meie klubi poolt oli seekord vähe osalejaid – väga noortel on olnud palju võistlusi ja jõud on otsakorral. Vanemad ja kogenumad võitlesid aga lõpuni. Kuni 10-aastaste konkurentsis mängis hästi Henry Jõgi – 5 punktiga 7-st 3. -6. koha jagamine 26 osaleja seas ( lisanäitajad jätsid Henry 6. kohale). Tubli! Turniiri võitis Igor Švõrjovi õpilane Nikita Slavinski 6 punktiga.  10-a._tabel

Hästi mängis ka Joonas Aditya Naestema kuni 12-aastaste turniiril – jagas 5 punktiga 3.-5. kohta 23 mängija hulgas ja koefitsient andis 4. koha. Õnnitleme! Matvei Savinov sai seekord 3 punkti. Selle vanusegrupi sarja kokkuvõttes Matvei ja Joonas jagasidki kahekesi sõbralikult 5.-6. kohta. Olen rahul! Väga stabiilsed ja toredad tulemused. Jätkake samas vaimus! Turniiri võitis Mihhail Rõtšagovi õpilane Nikita Rõtšagov 6 punktiga. 12-a._tabel

kuni 18-aastaste turniiril mängis vapralt Jenna Jõerand. Saagiks seekord 3 punkti ja 17. koht küige tugevamal turniiril, mille võitjaks tuli Grete Olde 6 punktiga. 18-a._tabel

Aasta viimasel turniiril selgitasid pealinna mängijad kiirmalemeistrit.

30. detsembril kogunesid malemajja kiirmale harrastajad, et selgitada Tallinna meistrit. 54 osavõtjaga küllaltki esinduslikul turniiril tuli võtjaks suurmeister Igor Švõrjov 6 punktiga 7-st. Samapalju punkte kogus ka Robert Dubrovin, kes jäi teiseks. Meie klubi esindasid kaks vaprat noort: Arseni Poleštšuk sai 2 punkti ja Johannes Pallon ühe. Väga tublid! Kiitus julguse eest!  Tabel

 

Selle turniiriga saigi maleaasta läbi.