4. augustil mängiti malet Karksi-Nuias

Laura Kamp kogus kolm punkti ja oli 70 osaleja hulgas 54. kohal ning sai korraldajate poolt noorima osaleja auhinna. Tubli!   Tabel

Fotod: Olga Kamp

11.-12. augustil toimus Kilingi-Nõmmel traditsiooniline noorteturniir kiirmales.

10-aastaste turniiril oli edukas meie Laura Kamp, kes võitis kõik oma viis vastast ning sai kindla esikoha. Õnnitleme! 

Fotod: Olga Kamp

9.-12. augustil toimus Riga Technical University Open 2018, D turniir

Joonas Aditya Naestema kogus 3 punkti 7-st, sai 78 osavõtja seas 55. koha, 87 punkti rahvusvahelist reitingut ning head mängukogemust välisvastastega. D-tabel

25. augustil mängiti nii Raes kui ka Haapsalus

Rae Kultuurikeskuses mängisid noored maletajad kolmes vanusegrupis.                                       Kuni 8-aastaste turniiril osales 21 noort, kelle hulgas viis meie klubi maletajat. Turniiri võitis täiseduga Tigran Martirosian Tartust. Laura Kamp jagas 5 punktiga 2.-4. kohta ja oli lisanäitajatega 3! Õnnitleme!  Timur Reinsalu oli 4,5 punktiga 6. kohal, Artjom Proškin 3 p. 12. koht, Alex Mölderkivi 2,5 p. 18. k. ja Jaromir Krivenko 2 p. 20. koht.  8-a. tabel

14-aastaste turniir kogus 65 noormaletajat. Meie esindajad said punkte nii: Karl Elias Saue 5 punktiga 11. koht, Hella-Lee Talu 1 punkt.  14-a. tabel

Haapsalus jätkati samal päeval Valge Daami kiirturniiride traditsiooni. Turniir tuli väga esinduslik ja samal ajal kodune. Tänud korraldajatele heade tingimuste ning toitlustamise eest! 62 mängija seas oli viis suurmeistrit ning suur hulk tugevaid maletajaid, kellelt noortel hea mõõtu võtta. Turniiri võit jäi koju – Ottomar Ladva lisanäitajad olid Jaan Ehlvesti omadest paremad ning ta premeeris korraldajaid turniirivõiduga. Tubli! Meie Matvei Savinov kogus 4,5 punkti ja oli 33. kohal, Joonas Aditya Naestema oli 3,5 punktiga 49. kohal. Treener Monika kogus seekord 5,5 punkti ja 13. koht.   Tabel

  

EV 100 noorte kiirturniiride sarja algus

8. septembril algas uus väga populaarne Tallinna Maleklubi noortesari kiirmales EV 100 “Sügis 2018”. Mängitakse kolmes vanusegrupis. Kõige nooremas, kuni 8-aastastele, jagas esikohta meie Timur Reinsalu 5 punktiga 7-st, lisanäitajad jätsid Timuri III kohale. Tubli! Õnnitleme!  Matvei Balabonin saavutas 4,5 punktiga 7. koha, Laura Kamp 4 punktiga 9., Tristan Priisalm 3 p. – 11. k., Robin Roger Raatas 1 p. – 15. koht.        8-a._tabel

Foto: perekond Reinsalu

12-aastaste turniiril kogus Arseni Poleštšuk 3 punkti, mis andis 24. koha, Hella-Lee Talu oli 1 punktiga 35.  12-a._tabel

18-aastaste turniiril olid väljas pea kõik meie paremad. Ilya Filimonov saavutas 4,5 punktiga 5. koha, Matvei Savinov oli 4 punktiga 10., Joonas Aditya Naestema 3,5 p. – 16. k., Marta Pauliine Sild – 3 p. ja 18. koht, Jenna Jõerand – 3 p. ja 23. koht.  18-a._tabel

Gunnar Uusi mälestusturniir noortele Tartus

29.-30. septembril mängiti Tartus klassikalist malet. Meie klubi värve kaitses nooremas vanusegrupis Matvei Balabonin. Kerge poisil ei olnud, sest vastas olid ainult tüdrukud! Matvei kogus 3 punkti 6-st ning see saak andis 15 osavõtja hulgas 6. koha.  8-a._tabel